Vánoční strom splněných přání již svítí

Letos jsme již potřetí rozsvítili Vánoční strom splněných přání na webových stránkách Fakultní nemocnice Plzeň.

Byli bychom velmi rádi, kdyby se podařilo přenést vánoční atmosféru do nemocničních chodeb a splnit přání hospitalizovaných dětí a seniorů. Představujeme veřejnosti malé pacienty, kteří tráví hodně času v nemocnici a dlouhodobě ležící klienty na některých odděleních.

Další možností obdarování je koupě dárků pro jednotlivá pracoviště, kde se léčí dětští pacienti a dárek udělá radost těm, které čeká hospitalizace v budoucnu

Chcete-li udělat někomu nezištnou radost a přivodit mu hřejivý úsměv na tváři poté, co si díky Vám rozbalí svůj vánoční dárek, klikněte na Vánoční strom splněných přání.

FN Plzeň

strom