Hračky udělaly velkou radost

Sbírka Děti dětem, při které žáci Masarykovy ZŠ sbírali mezi sebou hračky pro nemocné děti, byla předána. Děti mezi sebou vybraly deskové hry, omalovánky,nástěnné obrázky, pastelky, karetní hry, časopisy, stavebnice, panenky, auta, dinosaury, roboty, vlastně všechny druhy hraček, které se nachází v dětských pokojích.

Certifikát převzali na slavnostním vánočním koncertě 17.prosince 2015 v kostele Panny Marie Růžencové na Jiráskově náměstí ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek , Ph.D. společně s náměstkyní pro ošetřovatelskou péči Ing. Bc. Andreou Mašínovou, MBA a v následujícím týdnu již hračky těšily malé pacienty.

Fakultní nemocnice Plzeň velmi děkuje dětem i organizátorům za sbírku, která nadělila spoustu radosti.

Foto: Zdroj Masarykova ZŠ; na obrázku zleva: ředitel ZŠ Antonín Herrmann, vychovatelka školní družiny Monika Michálková a ředitel FN Plzeň Václav Šimánek