Řekli si své Ano v nemocnici

Ve čtvrtek 10. března byla na chodbách Léčebny dlouhodobě ojedinělá atmosféra. Setkali se zde přátelé pana Josefa, pacienta FN Plzeň, který se rozhodl udělat zásadní životní krok. Josef je 55letý charismatický muž, kterému z očí srší radost ze života a těšení se na budoucnost. Ještě do loňských letních měsíců to byl zdravý muž, který pracoval jako profesionální řidič a žil se svou družkou v domku nedaleko od Plzně . V červenci pana Josefa zasáhla cévní mozková příhoda a od té doby je pacientem FN Plzeň.

Slavnostní okamžiky na oddělení LDN popisuje vrchní sestra Interního oddělení Mgr. Lucie Čadová: „Pan Josef se svojí partnerkou se na nás obrátili, že už to své Ano nebudou odkládat a chtějí se vzít. Byla to první svatba, která se konala na LDN a byla moc krásná. Nic nechybělo. Paní matrikářka, oddávající, přátelé, zástupci nemocnice, chlebíčky, koláčky, nealko přípitek, ženich s nevěstou a vše podkreslil svatební pochod. Prostě svatba se vším všudy.“

Vedení FN Plzeň přeje novomanželům do společného života hlavně zdraví a spokojeně prožité manželské chvíle.