Oznámení o provozní změně Stomatologické kliniky

S platností od 26.5.2016 je přestěhována stomatochirurgická ambulance Stomatologické kliniky do 7. NP (dříve ordinace 1 a 2 protetického odd. Stomatologické kliniky). Protetické oddělení nadále zůstává v 7. NP v ordinacích 3 a 4, další pracoviště protetického oddělení se přesouvá do 8. NP ( dříve stomatochirurgická ambulance).Pacienti budou směrování do příslušných ordinací v kartotéce Stomatologické kliniky v 7. NP.

Z provozních důvodů bude stomatologická klinika poskytovat odbornou stomatochirurgickou péči v indikovaných případech na základě doporučení praktického zubního lékaře.

Stomatologická klinika není zařízením  určeným k zastupování praktických zubních lékařů v době dovolených a jiné další nepřítomnosti  v ordinaci. Zubní pohotovost poskytuje na základě proběhlého výběrového řízení Poliklinika Denisovo nábřeží v Plzni.

Vedení Stomatologické kliniky , FN Plzeň