Věda, která léčí - vyluštěte tajenku z dětských obrázků

Milé děti, dospěláci, návštěvníci FN Plzeň a milovníci tajenek.

V rámci celorepublikové výtvarné soutěže „ Věda, která léčí“, do které se zapojily děti z celé naší země, vám přinášíme ukázky z děl, která napomohla výzkumu a léčbě Crohnovy choroby.
V lochotínském areálu, ve vchodu F, na vás čeká překvapení, v několika poschodích naší nemocnice najdete umístěná výtvarná díla. Každý obrázek má své číslo a písmeno. Pokud všechny obrázky najdete a poskládáte dle čísel, vyluštíte tajenku s naším heslem.

Pokyny:
• Otevřete www.fnplzen.cz /Stonožka přichází
• Na mapce nemocnice si najděte vchod F
• Klikněte na písmeno F a zobrazí se nadzemní podlaží, ve kterých najdete výtvarná díla ( s číslem a písmenem)
• Každý obrázek má své číslo a písmeno. Až objevíte poslední obrázek a složíte tajenku, napište její znění a společně se jménem luštitele, adresou a fotografií některého z obrázků pošlete na mluvci@fnplzen.cz. Obrázků je celkem 39.
• V pondělí po 1.vánočním adventu pan ředitel FN Plzeň MUDr.Václav Šimánek, Ph.D. z došlých odpovědí vylosuje 3 vítěze, kteří obdrží dárek od FN Plzeň.

POZOR! Všechna díla jsou v podlažích vchodu F dostupná od pondělí do pátku 8:00 - 14:00 hodin