Listopadové kníry pomáhají

Již třetím rokem se FN Plzeň aktivně zapojí  do celosvětové akce Movember, která napomáhá   osvětě   karcinomu prostaty. Ředitel FN Plzeň Václav Šimánek společně s lékařem urologické kliniky Petrem Běhounkem prožijí  listopad s narůstajícím knírem a oba dodávají: „Vyzýváme širokou veřejnost, a zároveň všechny muže zaměstnané ve  FN Plzeň,  pojďte do toho s námi a podpořte  svým listopadovým knírem  myšlenku, že vlastní zdraví vám není lhostejné, že bychom si  zdraví  měli hýčkat. Oslovte další členy vaší rodiny, přátele či vašeho souseda a pojďte s námi do movembrovského týmu FN Plzeň.“

Na www.movember.com je vytvořen tým FN Plzeň, zaregistrujte se a připojte se k řediteli FN Plzeň Václavu Šimánkovi a lékaři urologické kliniky Petru Běhounkovi.  „Když si necháte narůst knír, můžete zachránit bráchu“…..   (Movember / Registrace/ Připojit se k týmu FN Plzeň)

Zde se můžete registrovat: http://moteam.co/fn-plzen

Foto rok 2015 : Konec movembrovské kampaně  a holení knírů ve FN Plzeň. Zleva: ředitel FN Plzeň Václav Šimánek a Jiří Struček, tehdejší náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství, sportu a cestovního ruchu