28.listopad - benefiční večer Miminka do dlaně

V pondělí dne 28. 11.2016 od 18. 00 hodin proběhne na Nové scéně Divadla J. K. Tyla Benefiční koncert pod názvem Miminka do dlaně – V rukách andělů ve prospěch Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice.

Na koncertu vystoupí Pěvecký sbor Andílci, známé osobnosti, ale také původně předčasně narozené děti. V České republice se ročně narodí až 9 000 dětí předčasně, každé desáté miminko je tedy nedonošené. Neonatologická péče v ČR je na špičkové úrovni v celosvětovém měřítku a díky tomu se mohou tisíce rodin radovat ze svých potomků původně předčasně narozených. Na projektu benefičního koncertu spolupracují Fakultní nemocnice, Neonatologické oddělení, Nedoklubko, z.s., Centrum umění a pohybu, Divadlo J. K. Tyla a Studio Tečka. Koncert Miminka do dlaně – V rukách andělů podpořil Magistrát Města Plzně záštitou primátora Martin Zrzaveckého a prvního náměstka Martina Baxy.

Vstupenky na akci je možno zakoupit na www.plzenskavstupenka.cz