Seriál o velkém štěstí

TV Nova připravuje ve spolupráci s Gynekologicko-porodnickou klinikou FN Plzeň natáčení populárně dokumentárního seriálu s pracovním názvem „One Born Every Minute“.

Cílem jednotlivých dílů je vyprávět příběhy párů a zachytit emoce, které provázejí příchod nového člena rodiny na svět, za současného přiblížení rozmanitého obrazu každodenního fungování gynekologicko-porodnické kliniky.

Přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky FN Plzeň  Doc. MUDr. Zdeněk Novotný, CSc. zdůrazňuje. „To, že si televize NOVA vybrala naši špičkovou kliniku pro natáčení seriálu, který bude jistě divácky velmi úspěšný, nás opravdu potěšilo. Zároveň bych rád ubezpečil všechny maminky, které si v daném období vyberou naši kliniku pro příchod svého miminka na svět, že  natáčení tohoto seriálu v žádném případě neomezí jejich pobyt na klinice, standardní péče  o maminku  i  miminko je pro nás prioritou.  Natáčení bude probíhat pouze na malé části prostor naší kliniky a maminky, která se jej nezúčastní, nepocítí sebemenší omezení.“  

Projekt  započal  23.ledna  a předpokládaný konec je  20.března.

 

Do pořadu Snídaně s Novou byli pozváni odborníci FN Plzeň.

Na fotografii zleva: moderátorská dvojice, přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky Zdeněk Novotný, porodní asistentky Lenka Sosnovcová a Michaela Buchtová a vedoucí lékař Neonatologického oddělení Martin Matas.