Děti a hasiči přinesli radost

Žáci osmé třídy Základní školy v Tlučné se rozhodli udělat dobrý skutek a obdarovat  nemocné děti v nemocnici. Myšlenku dobrodiní  šířili mezi svými vrstevníky a dalšími dětmi ve škole a podařilo se nasbírat velké množství hraček, které udělají ohromnou radost mnoha dětským oddělením. Podobný nápad dostala i odborná rada Ochrany obyvatelstva Okresního sdružení hasičů Plzeň – sever, která také uspořádala  sbírku hraček.  Hasiči i žáci z Tlučné  přivezli do nemocnice knihy, omalovánky, pastelky, autíčka, deskové hry, modelovací sady a puzzle. Společné předání dárků se uskutečnilo  10. února a všechny hračky budou spravedlivě rozdělené. V celé FN Plzeň je 12 klinik nebo oddělení, na kterých je více jak 190 lůžek pro dětské pacienty.

FN Plzeň dobrovolným hasičům i  dětem ze ZŠ Tlučná moc děkuje.