Oddělení pro komunikaci s veřejností

Vítáme Vás na stránkách Oddělení pro komunikaci s veřejností. Naším cílem je spokojenost pacientů Fakultní nemocnice Plzeň. Na naše oddělení se můžete obracet v případě jakýchkoliv dotazů, připomínek, nejasností, problémů a my se Vám vždy budeme snažit pomoci a problém vyřešit. Proto nás neváhejte kontaktovat, kdykoliv budete potřebovat.

Zdravotnická dokumentace

Naše oddělení zajišťuje veškerou agendu ohledně vydávání a pořizování kopií (duplikátů) zdravotnické dokumentace.
Při vyžádání zdravotnické dokumentace je třeba vyplnit žádost. Jak postupovat při žádosti o zdravotnickou dokumentaci si můžete přečíst zde. Za vydávání kopií (duplikátů) zdravotnické dokumentace je vybírán poplatek, ceník je ke zhlédnutí zde.

Dary

Vedeme veškerou agendu, která se týká darovacích smluv. Pokud budete chtít Fakultní nemocnici Plzeň poskytnout dar - finanční nebo hmotný, kontaktujte nás prosím na níže uvedených telefonních číslech a velice rádi Vám poskytneme bližší informace. Všichni dárci jsou jednou měsíčně uveřejňováni na internetových stránkách Fakultní nemocnice Plzeň.

Děkovné dopisy

Vždy nás velice těší, když jsou pacienti s péčí v naší nemocnici spokojeni. Na našem oddělení přijímáme děkovné dopisy, které evidujeme a zajišťujeme předání na příslušné kliniky a oddělení .

POSTUP PRO PODÁNÍ STÍŽNOSTI

Spokojenost pacientů

Protože je pro nás spokojenost pacientů velice důležitá, jednou ročně realizujeme projekt "Kvalita očima pacientů", kde se snažíme získat co nejvíce informací od našich pacientů a to ve všech oblastech, které se týkají pobytu pacienta v naší nemocnici. Tyto informace následně analyzujeme a výsledky používáme pro neustálé zlepšování kvality námi poskytované péče. Tento projekt se týká jen pacientů, kteří jsou v naší nemocnici hospitalizováni.

WWW stránky

Většinu informací, týkajících se Fakultní nemocnice Plzeň, můžete získat na www.fnplzen.cz. Pokud máte podrobnější dotaz, na který nenajdete odpověď na našich webových stránkách, rádi vám odpovíme na otázku, kterou zašlete na jednu z adres, níže uvedených. Pravidelně sledujeme naše webové stránky a doplňujeme aktuální informace ze všech pracovišť

Poskytování informací

Součástí komunikace s veřejností je poskytování informací. Vyřizujeme žádosti, týkající se požadavků o informace o Fakultní nemocnici a schvalujeme jejich uveřejnění u jiných vydavatelů.

Komunikace s médii

Oddělení pro komunikaci s veřejností zajišťuje veškerou komunikaci s médii a tiskem a nabízí témata Fakultní nemocnice Plzeň k prezentaci.

Kde nás najdete:

Oddělení pro komunikaci s veřejností sídlí v areálu FN Plzeň-Bory, pavilón č.16 (první budova po pravé straně při vstupu do areálu), budova ředitelství FN Plzeň, 1.patro.

Oddělení pro komunikaci s veřejností je možné samozřejmě navštívit osobně pracovní dny od 8,00 do 14,00 hodin, nejlépe po předchozí telefonické domluvě.

Mgr. Gabriela Levorová

vedoucí oddělení

tel. - 377 402 289

e-mail - levorovag@fnplzen.czmluvci@fnplzen.cz