Nadační fond Šance onkoláčkům naděloval

Den dětí  slavili ve FN Plzeň malí i velcí. Na Dětskou kliniku zavítal nadační fond Šance onkoláčkům v čele s dvěma úžasnými dámami – Lenkou Klasnovou a Ladislavou Blumelovou , které doprovázely známé osobnosti.  Zpěvák Marek  Ztracený a  bývalý fotbalový kapitán FC Viktoria Pavel Horváth  přivezli dárky pro malé pacienty na mnohá oddělení. Odpoledne byl pro bývalé i současné pacienty dětské hematoonkologie připraven krásný program, plný zábavy a poznávání na fakultní zahradě. Jeho součástí byla ukázka činnosti psovodů Policie ČR  a předvedení automobilů dobrovolných hasičů Merklín a Městské policie Plzeň.

Pro dospělé pacienty bylo připraveno jiné překvapení. Pro zvelebení interiérů Onkologické a radioterapeutické kliniky byly předány krásné velkoformátové fotografie  z projektu TIME. Tento charitativní projekt se zrodil v roce 2015 a je určen dětem, které potřebují  pomoc. V roce 2016 známé osobnosti nafotily určité profese jako vysněná povolání malých pacientů dětského hematoonkologického oddělení ve FN Plzeň, z fotografií vznikl krásný kalendář  a výtěžek z jeho prodeje byl předán nadačnímu fondu Šance onkoláčkům.

Pavel Horváth při předání dárků.

Na fotografii zleva: Lenka Klasnová, Marek Ztracený, ředitel FN Plzeň Václav Šimánek, Ludmila Blumelová, Pavel Horváth, vrchní sestra Simona Šípová, Dita Bezděková z projektu TIME a primářka Marie Votavová.

Dětské odpoledne plné zábavy.

Fotografie již zdobí prostor Onkologické a radioterapeutické kliniky.