Dětský den se opravdu vydařil

Fakultní dětský den 3.června  neměl chybu. Skvělé počasí, úžasné děti a trpěliví rodiče. Děti se bavily a zároveň učily. Zmrzlina, pohádka, Viktoriáni, záchranáři, model lidského těla, čarodějka se zdravou svačinkou....Pokřtili jsme novou knihu O zdravínkovi a užili jsme si všichni moc prima den.

Velké poděkování patří: studentům Lékařské fakulty UK Plzeň,  Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy v Plzni , firmě BSJ group, tanečnímu sboru Boleváček, mladým nadějným talentům FC Viktoria Plzeň, taneční škole Filipa Gregoriadese, složkám Integrovaného záchranného systému a paní Daně Křiváčkové za vydání překrásné knížky Zdravínkovo knížkohraní, která bude určena hospitalizovaným  dětem ve fakultní nemocnici.

Děkujeme.FN Plzeň

Dana Křiváčková s ředitelem FN Plzeň  Václavem Šimánkem zdraví Zdravínka

Společný křest knihy Zdravínkovo knížkohraní

Firma BSJ group přivezla pohádku.

Pohádka děti pobavila:-)

Taneční škola Filipa Gregoriadese přilákala malé i velké diváky

Tanečnice se svým tanečníkem

Mladí talenti FC Viktoria Plzeň učili malé fakultní dobrovolníky