Malé lásky ve FN Plzeň

TV Nova,  ve spolupráci s FN Plzeň a mnoha maminkami i  tatínky,  natočila seriál z prostředí fakultní porodnice.Kamery zachytily jedinečný okamžik příchodu nového života na svět. Od 23.srpna 2017 , každou  středu večer na TV Nova,  uvidíme příběhy, emoce, radosti i pláč.

Ředitel fakultní nemocnice  Václav Šimánek dodává: „Jsme velmi rádi, že si televize Nova vybrala pro tento úžasný projekt naší  nemocnici.  V prvopočátku  k této myšlence  někteří zaměstnanci  přistupovali s obavami, ale průběh realizace dokázal přesvědčit,  že obavy byly zbytečné. Natáčení proběhlo bez komplikací, nikdo nebyl jakkoli omezován a vznikl krásný seriálový dokument, který osloví většinu z nás. Děkuji všem zaměstnancům naší porodnice a zároveň i mnohočlennému štábu TV Nova, všichni byli během natáčení profesionály na svých místech. Díky."