Letní Sportmanie s fakultní nemocnicí

Přijďte na velký sportovní svátek. Město Plzeň ve dnech od 18. do 27. 8.2017 pořádá pro širokou veřejnost Letní Sportmanii Plzeň. V areálu parku OC Plzeň Plaza najdou  své místo všichni malí i velcí příznivci sportu.

Fakultní nemocnice se této ae zúčastní ve dnech  20. a 21.8.2017 s heslem Chutně a zdravě s FN Plzeň. Nutriční terapeutky představí zájemcům základní kroky k udržení dobrého zdraví a účastníci dostanou ochutnávku zdravých a chutných salátů či pomazánek přímo z kuchyně fakultní nemocnice. Nedílnou součástí prezentace FN Plzeň bude přítomnost fakultních fyzioterapeutek.

Mezi hlavní sportovní atrakce Sportmanie  bude patřit Jump Arena, největší outdoorová sestava trampolín v ČR, chybět nebude lanové a lezecké centrum, fit park, sektory se střeleckými sporty, vodní svět a další. Pořadatelé chystají závody zdatnosti, besedy se sportovci, ranní cvičení. Celý areál nabídne přes 60 sportovních aktivit!

Slavnostní zahájení se uskuteční v pátek 18.8.2017 od 19 hod. Vstup bude po celou dobu konání akce zdarma.

Letní Sportmanie Plzeň tímto naváže na úspěšný loňský projekt Olympijský park Plzeň 2016, který navštívilo přes 110 tisíc lidí.

Program naleznete: http://www.sportcentral.cz/plzen/sportmanie