Vánoční strom splněných přání již svítí

Pro většinu z nás jsou vánoční svátky radostnou událostí. Rok se s rokem sešel a Vánoce nám opět potichu ťukají na dveře. Pravé kouzlo vánočních svátků spočívá v lásce, přátelství, porozumění a prožité pohodě v rodinném kruhu. A abychom se mohli všichni potkávat, potřebujeme k tomu také to pověstné  Zdraví.

Jelikož nemoc často přichází nečekaně, někteří lidé, ale i děti, stráví vánoční svátky v nemocnici. Vánoční strom splněných přání  rozsvěcujeme již popáté a společně s vámi se pokusíme přinést vánoční atmosféru do nemocničních pokojů.

Chcete-li udělat někomu velkou radost a rozjasnit tvář úsměvem poté, co si díky Vám rozbalí svůj vánoční dárek, klikněte na
Vánoční strom splněných přání. Zde si můžete vybrat vánoční dárek pro konkrétního pacienta, či oddělení a dát všem naději, že Vánoce prožíváme i na takovém místě, jakým je nemocnice. Představujeme  vám příběhy malých  pacientů dětského hemato-onkologického oddělení, dále nabízíme možnost zakoupit dárek pro pracoviště, kde se léčí děti s úrazy či jinými závažnými chorobami a nezapomněli jsme ani na  oddělení, kde čas tráví senioři, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími.

Předem děkujeme nejen za váš zájem, ale i za vánoční rodinnou atmosféru, kterou díky Vám zažijí naši pacienti.  Ať jsou pro vás vánoční svátky opět tím nejkrásnějším obdobím, plným očekávání a  radostí.

Mgr. Gabriela Levorová,

tisková mluvčí FN Plzeň