Floorbaloví fandové přišli za nemocnými dětmi

Sportovci, trenéři a rodiče z plzeňské floorbalové školy  přišli 8.listopadu  za dětmi na hernu dětské kliniky. Přinesli hospitalizovaným dětem různé hry a stavebnice, kterými dětem chtěli zpříjemnit dlouhé chvíle. Nejprve nám představili svou školu a pak jsme si prohlédli ve velmi příjemné atmosféře fotky z Gorilla runu, který uspořádali 28. září.

Matěj a Denisa, kteří s námi na herně hry přebírali, jsou také velkými sportovci .Netrvalo dlouho a donesené hry děti rovnou vybalily a také si je společně zahrály a už tentýž večer hernu zdobily modely poskládaného Lega. Moc děkujeme a příští rok se snad sejdeme na Gorilla runu coby tým sestřiček a podpoříme dobrou myšlenku, že v ničem nemusíme být sami, pokud máme rodinu, kamarády , trenéry a..........

DĚKUJEME !!!