Děti opět pomohly dětem

Na dětské oddělení chirurgické kliniky dorazila vzácná návštěva. Zástupci školního parlamentu dětí 25.ZŠ v Plzni přinesli dětským chirurgickým pacientům část výtěžku školního jarmarku, předání se zúčastnili žáci pátého a devátého ročníku se zástupkyní ředitele školy Lenkou Třeškovou. Tradiční prodejní jarmark se uskutečnil 20.listopadu a děti prodaly skoro všechny své výrobky, které připravovaly pro tuto akci mnoho dnů. Nakupovali spolužáci, rodiče, babičky i dědečkové.

A víte, jaké mají dnešní děti sny? Chtějí uspět v přijímacím řízení na střední školu,  vyhrát sportovní závody a hlavně se snaží  pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují. Nemocným dětem, handikapovaným sportovcům či opuštěným zvířátkům.

Přejeme dětem, ať se jim splní jejich sny a ať mají svá srdce stále tak  otevřená.

FN Plzeň moc děkuje.