Výstava plná šťastných úsměvů

Na Onkologické a radioterapeutické klinice onkologický pacient Tomáš Bursa společně s Irynou Bidašovou uspořádali unikátní výstavu, kterou představují těmito slovy: „Na fotografiích jsou zobrazeny detailní záběry smějících se dětí a přací dopisy, určené Ježíškovi. Tato velice krásná kombinace, při pohledu do dětských tváří a přečtení prvního dopisu, automaticky vyvolává v člověku - osvobození od všeho negativního, co nás momentálně provází. Člověk si uvědomí tu pravou hodnotu života, čímž je rozhodně život samotný a naše děti, jsou toho všeho zcela jistě : TÍM NEJKRÁSNĚJŠÍM ZÁKLADEM LIDSKÉHO ŽIVOTA. Právě pro ně tu jsme a dokážeme většinou kvůli nim překonávat nejenom nejrůznější nástrahy a překážky, které nás provází, ale především i nemoci, což je hlavní smysl výstavy.

- Tomáš Bursa: onkologický pacient Plzeň , fotograf, autor knih - Poselství z druhého břehu, zakladatel Nadačního fondu : Dobří lidé Česka.

- Iryna  Bidašová: podnikatelka, fotografka , cestovatelka, spoluzakladatelka dámského motorkářského spolku BikerCats, který již pátým rokem pomáhá lidem v nesnází díky vlastnímu charitativnímu projektu "Moto kalendář BikerCats"

Na fotografii zleva: Iryna Bidašová, Tomáš Bursa