LEGO UDĚLALO VELKOU RADOST

Více než 200 žáků druhého stupně 20. ZŠ prodávalo své výrobky na tradičních velikonočních a vánočních trzích, jejichž výtěžek škola použila na nákup Lega. 25. ledna paní učitelka a iniciátorka této dobročinné akce Mgr. Jolana Pacovská předala stavebnice Lego v hodnotě 3099 korun Dětské klinice FN Plzeň a dodává: „Jsem pyšná na naše žáky, kteří svým dílem přispěli dobrému skutku.“ Celý projekt chválí ředitel FN Plzeň Václav Šimánek: „Velice si vážíme těchto darů, děkujeme dětem 20. ZŠ za jejich dobročinnost a přejeme jim hodně zdraví.“ Malí pacienti měli velkou radost a dali se hned do hraní.

20. ZŠ je tzv. Stonožkovou školou, mnoho let spolupracuje s hnutím Na vlastních nohou - Stonožka.

Fotografie z předávání dárků.

I maminka malé pacientky se zapojila do skládání Lega.

Slečny pacientky staví klučičí motivy.

Fotografie: zdroj 20. ZŠ ukázka dětských výrobků z Vánočních a Velikonočních trhů.