ZPRAVODAJ

Datum vydání:  29. 10.  2007

- 2 -

OBSAH:

1.Informace z jednání výboru ZO FN 2 (17.10.2007)

2. Seminář – Hrubá Voda

3. Informace z OS ZSP ČR

1.Informace z jednání výboru ZO FN 2:

Členské záležitosti

Odborové příspěvky:

Podle Zásad pro čerpání odborových prostředků jsme poskytli  příspěvky těmto členům:

M.Rugovacová – příspěvek na brýle pro dceru                    500,-Kč

F. Rohrer – příspěvek na brýle pro dceru                             2 000.-Kč

I. Šilerová – zájezd Slovinsko, rodinný příslušník                     500.-Kč

2. Seminář – Hrubá Voda:

Ve dnech 19.10 – 21. 10. 2007 se zúčastnily naše dvě mladé členky paní Vladimíra Kratochvílová a Ivana Laňková semináře určeného mladým členům OS ve věku do 35 let v Hrubé Vodě. Cílem semináře bylo zvýšení schopnosti komunikovat a získat výhody pro zaměstnance, zlepšení uplatnění mladých členů v pozicích členů výborů základních organizací a při kolektivním vyjednávání a obhajobě práv členů odborů, získání okruhu mladých členů, kteří na základě vlastních zkušeností a uplatnění se v odborářské struktuře pomohou získávat nové členy odborů, například z řad čerstvých absolventů škol.

Různé:

Dne 19.10. proběhla schůzka rekreační komise, kde byly odsouhlaseny zájezdy na rok 2008, nově je na intranetu zveřejněn lyžařský zájezd do Francie ve dnech 7.-16.3.2008.

3.Informace z OS ZSP ČR:

Aktuální informace z dění v Odborovém svazu zdravotnictví a sociální péče ČR najdete na webových stránkách svazu http:/www.cmkos/osz.cz ne bo v Bulletinu, který dostávají úsekoví důvěrníci naší odborové organizace ZO FN2.

Svoje připomínky,názory a náměty můžete zasílat kdykoliv na níže uvedenou adresu nebo se můžete obrátit

na kteréhokoliv člena výboru ZO FN 2.

Rádi přivítáme Vaše písemné připomínky,které budou zveřejněny v našem Zpravodaji.

Výbor Základní organizace odborů FN 2

Ing.Petr Popule – předseda ZO FN 2

Fakultní nemocnice Plzeň

Alej svobody 80