O násKdo jsme
Historie FN Plzeň
Kde nás najdete

Právo na informace
Volná pracovní místa
Časopis Naše nemocnice

Kvalita poskytované péče
Veřejné zakázky
Projekty financované EU
Prodej majetku
Etická komise

Management nemocnice


Novinky

   zobrazit vše

Letošní ročník soutěže o televizor Panasonic je u konce. Spolupráce mezi Transfuzním oddělením FN Plzeň a firmou Panasonic pokračuje již 6.rokem a během letních měsíců pomáhá k zajištění dostatečného množství krevních zásob. Prázdniny jsou obdobím, kdy krevních dárců chodí méně, proto každoročně transfuzní oddělení žádá veřejnost o pomoc. Letošní léto, i díky této společné akci, bylo výjimečné, FN Plzeň nedostatek krevních zásob nepocítila.
V pondělí 29.září 2014 ředitel Fakultní nemocnice Plzeň MUDr. Václav Šimánek a generální ředitel firmy Panasonic Makoto Takahashi předali výherci cenu 6.ročníku soutěže Daruj krev, daruješ naději .

obr

Kvalita očima Pacientů - říjen 2014 – letos již desáté šetření spokojenosti pacientů s péčí ve FN Plzeň
V následujícím měsíci říjnu bude v naší nemocnici probíhat letos již desáté šetření spokojenosti pacientů s péčí na vybraných lůžkových stanicích.
Projekt Kvalita Očima Pacientů měří kvalitu zdravotní péče prostřednictvím zkušenosti pacientů. Výzkumnou technikou je standardizované dotazování pacientů, kteří v době šetření končí svou hospitalizaci.

obr

Nádor. Rakovina.
Tato slova v lidech vyvolávají strach. Strach z bolesti, z nevyléčitelné nemoci, ze situace, která nemá východisko. Je to téma, o kterém se často mluví, ale pokud se tyká našich blízkých, dostává zcela jinou váhu.

obr

Ministerstvo zdravotnictví ČR a Fakultní nemocnice Plzeň společně připravily pro veřejnost akci s názvem Den srdce v Plzni.
Přijďte v pondělí 29.9.2014 mezi 9-17.hodinou na náměstí Míru do Stanu zdraví.

obr

V úterý 30.září 2014 mají čtenáři našich stránek možnost, v hlavní nabídce www.fnplzen.cz (CHAT), od 10,00 hod. napsat svůj dotaz a online komunikace bude probíhat se zástupcem

Fakultní nemocnice Plzeň vyhlásila 2. KOLO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ na rezidenční místa pro rok 2014, pro nelékařská zdravotnická povolání. Podrobnosti a informace v sekci: VZDĚLÁVÁNÍ / Akce pořádané FN Plzeň – Rezidenční místa.

odrazka  Urologický týden
22.9.2014
Víte, že Česko je první na světě ve výskytu nádoru ledvin? Že stále denně umírají muži na rakovinu prostaty a že inkontinence se netýká jen dětí a seniorů? Prevence, prevence a zase prevence. Na tom se shodnou všichni odborníci a zároveň dodávají, že zvýšením informovanosti o urologických problémech se daří prevenci napomáhat.
obr

Dříve ARK, dnes KARIM. Klinika anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny , srdečně zve zaměstnance fakultní nemocnice a jejich přátelé na 16.ročník štafety 4 x 400 metrů (memoriál prim.MUDr.Karla Svobody).
Ve čtvrtek 25.9.2014 16,00 na tartanovém oválu hřiště 1.ZŠ, Západní 18, Plzeň-Bolevec se uskuteční klání zdravotníků i nezdravotníků z Plzeňska v těchto kategoriích: Muži, ženy, smíšené týmy a veteráni (organizátoři je pojali od 50 let).


obr


V úterý 23.září 2014 mají čtenáři našich stránek možnost, v hlavní nabídce www.fnplzen.cz (CHAT), od 10,00 hod. napsat svůj dotaz a online komunikace s vedoucím lékařem Urologické kliniky FN Plzeň MUDr.Dušanem Mrkosem bude probíhat od 13,00 do 15,00 hod.


Upozornění

Tato stránka není "profilem zadavatele" ve smyslu § 17 písm. x) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších úprav (dále ZVZ). Zveřejnění zadávacích dokumentací veřejných zakázek realizovaných v režimu ZVZ a dalších povinných dokladů je v rozsahu dle ZVZ realizováno na Profilu zadavatele na adrese:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNPlzen

Veřejné zakázky

  1. Malého rozsahu
  2. Nákupní portály