O násKdo jsme
Historie FN Plzeň
Kde nás najdete

Právo na informace
Volná pracovní místa
Časopis Naše nemocnice

Kvalita poskytované péče
Veřejné zakázky
Projekty financované EU
Prodej majetku
Etická komise

Management nemocnice


Novinky

   zobrazit vše

V pátek 25.září 2015, v rámci akce Rozběháme Česko-Rozběháme FN Plzeň, více jak 400 účastníků běželo pro své zdraví, pro svůj dobrý pocit a pro dobrou věc.
4. charitativní běh Rozběháme Česko vyběhal 29 tisíc korun, které organizátor běhu Jan Bielik předal řediteli FN Plzeň MUDr. Václavu Šimánkovi , Ph.D. se slovy: „Všichni účastníci, začátečníci či pokročilí, běželi i pro to, aby jejich kroky a pot přinesly dobrou věc a myslím, že 29 tisíc je krásná částka. FN Plzeň je čtvrtým partnerem charitativních běhů Rozběháme Česko a při tomto běhu se podařila se vybrat částka největší.

obr

Několik týdnů se na dětské hematoonkologii ozýval zvuk vrtaček a hlasy mechaniků, kteří instalovali nové lůžkové rampy nad postýlky všech malých pacientů.
obr

Psychiatrická klinika zve všechny zájemce na Světový den duševního zdraví do FN Plzeň-Lochotín.
obr

Celkem se do dobrovolnické činnosti Doosan Škoda Power zapojilo 138 dobrovolníků, jež pomáhali v 16 neziskových či rozpočtových plzeňských organizacích (mateřské školky, hospic, domov pro seniory …). Ve Fakultní nemocnici pracovalo v den D (14.9.2015) 12 lidí a jednalo se o úpravu zeleně, čištění chodníků a komunikací, na transfuzní stanici darovalo 8 dobrovolníků krev

V České republice, podobně jako v ostatních vyspělých zemích světa, je nejčastější příčinou úmrtí onemocnění srdce nebo cév. Významná část osob s onemocněním srdce umírá pod obrazem náhlé smrti, která je definována jako úmrtí do jedné hodiny od vzniku akutních příznaků.

Více než tři desítky profesionálních a dobrovolných hasičů z pěti jednotek PO se zapojilo společně se ZZS Plzeňského kraje, CLZS AČR Líně, Policií ČR, Městskou policií Plzeň a Fakultní nemocnicí Plzeň do středečního taktického cvičení složek IZS v tunelu Valík na dálnici D5 mezi exitem Plzeň Černice a Bory. Šlo o jedno z největších cvičení složek IZS Plzeňského kraje tohoto roku.
obr

2.10.2015 Pochod proti Alzheimeru v Plzni
obr

Dny pro duševní zdraví v Plzni 2.-6.10.2015
obr

Máte strach z rakoviny ?
Bojíte se na něco zeptat?
Máte Vy či Vaši příbuzní a známí zhoubný nádor?

obr

Upozornění

Tato stránka není "profilem zadavatele" ve smyslu § 17 písm. x) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších úprav (dále ZVZ). Zveřejnění zadávacích dokumentací veřejných zakázek realizovaných v režimu ZVZ a dalších povinných dokladů je v rozsahu dle ZVZ realizováno na Profilu zadavatele na adrese:
https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=FNPlzen

Komodity stanovené přílohou č. 1 usnesení vlády ze dne 15.6.2011 č. 451, respektive přílohou č. 2 příkazu ministra zdravotnictví č. 19/2012, jsou pořizovány a obměňovány prostřednictvím elektronického tržiště TENDERMARKET. https://www.tendermarket.cz/Z00000401.profil

Veřejné zakázky

  1. Malého rozsahu
  2. Nákupní portály