O násKdo jsme
Historie FN Plzeň
Kde nás najdete

Právo na informace
Volná pracovní místa
Časopis Naše nemocnice

Kvalita poskytované péče
Veřejné zakázky
Projekty financované EU
Prodej majetku
Etická komise

Management nemocnice


Novinky

   zobrazit vše

Akce „Ve Zdravé Plzni Zdravý Zub“ je organizována Sdružením Studentů Stomatologie ČR., kteří se snaží veřejnost obohatit o své zkušenosti a praktické rady v oblasti zubní hygieny. Ve všech univerzitních městech (Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Hradec Králové) se stává již tradicí jednou za rok vyběhnout do ulic a nabídnout své rady ohledně ústní hygieny
obr

Světový den zdraví si každoročně připomínáme 7.dubna, kdy v roce 1948 vznikla Světová organizace zdraví - WHO (World Health Organization). Tento den je připomínkou toho, že bychom měli neustále pracovat na zlepšování vlastní kvality života.
Zdraví můžeme definovat jako stav způsobilosti či vyrovnanosti našeho organismu. Světová zdravotnická organizace vyjadřuje zdraví jako „stav fyzické, psychické, sociální a estetické pohody, nikoliv pouze nepřítomnost nemoci nebo tělesné chyby“.

obr

Univerzitní upír – akce celouniverzitního dobrovolného dárcovství krve, kterou pořádají studenti ZČU.
Její 16. „semestrník“ proběhl ve dnech 25.-27.března 2014 v prostoru Transfuzního oddělení FN Plzeň a byl velmi úspěšný. Studentů přišlo k odběru téměř 200, z toho prvodárců bylo více než 50.

obr

Hudební skupina Kryštof ve středu 26.3.2014 předala hemato-onkologickému oddělení Dětské kliniky FN Plzeň šek s částí výtěžku z charitativní akce, která se konala koncem loňského roku.
obr

V rámci Mezinárodního dne zdravého spánku přivítala Pneumologická klinika FN Plzeň 21.3. zájemce z řad veřejnosti v prostoru Centra pro dýchání a spánek, v tzv. spánkové laboratoři.

obr

Klinika pneumologie a ftizeologie FN Plzeň,
u příležitosti Mezinárodního dne zdravého spánku, srdečně zve širokou veřejnost na


obr

Vysoký standard péče o pacienty ve Fakultní nemocnici v Plzni potvrdily výsledky již deváté vlny měření kvality zdravotních služeb v projektu Kvalita Očima Pacientů. Výzkum proběhl v měsíci říjnu loňského roku na většině lůžkových stanic. Souhrnná spokojenost z tohoto
obr

Dětské tváře na hematoonkologii Dětské kliniky FN Plzeň rozzářily nové hračky od firmy Mattel, která vydala limitovanou edici panenek pro malé onkologické pacientky. Tyto barbínky nemají žádné vlásky, ale součástí balení jsou dvě paruky, šáteček na hlavu a další malé doplňky.
obr

Máte závažnou poruchu sluchu nebo Vám nestačí Vaše sluchadla?
Přijďte v sobotu, 22.2.2014 mezi 8.-14.hodinou do FN Plzeň- Bory, pavilón 22, přízemí, foniatrie, na vyšetření sluchu ZDARMA.


Upozornění

Tato stránka není "profilem zadavatele" ve smyslu § 17 písm. x) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších úprav (dále ZVZ). Zveřejnění zadávacích dokumentací veřejných zakázek realizovaných v režimu ZVZ a dalších povinných dokladů je v rozsahu dle ZVZ realizováno na Profilu zadavatele na adrese:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNPlzen

Veřejné zakázky

  1. Malého rozsahu
  2. Nákupní portály