O násKdo jsme
Historie FN Plzeň
Kde nás najdete

Právo na informace
Volná pracovní místa
Časopis Naše nemocnice

Kvalita poskytované péče
Veřejné zakázky
Projekty financované EU
Prodej majetku
Etická komise

Management nemocnice


Novinky

   zobrazit vše

Gynekologové se zabývají prevencí nemocí a léčbou ženských pohlavních orgánů
Máte otázky, týkající se gynekologické problematiky nebo chcete radu, jak postupovat při zdravotním problému gynekologické povahy?


Jsou zdravotní problémy, se kterými jdeme k lékaři hned a jindy jsou zdravotní komplikace, které nám svou podstatou vytváří určitý blok a brání nám se svěřit lékaři. Stud hraje velkou roli. Jedna z těchto nemocí, které často provází ženy, je tzv. stresová inkontinence. Inkontinence u žen ve věku 40-50 let (někdy i mladších) začíná být tématem, které ženy začínají řešit a které přestává být tabu. Není více pacientek s tímto problémem, ale je více
obr

Nadace Kapka naděje ve spolupráci s firmou We ♥ Coty organizuje v nemocnicích po celé ČR líčení maminek , které jsou dlouhodobě hospitalizované se svými dětmi na dětských onkologiích či jiných odděleních.
obr

Jak originálně a cukrově se dá poděkovat za vyléčení dítěte, nám během minulého a letošního roku ukázalo několik rodičů, a my se s Vámi chceme o tuto nádheru podělit, alespoň prostřednictvím obrázků.
obr

Onkologové vyzývají veřejnost: Prevence je základem úspěšné léčby

( Plzeň, 21.duben 2015) V rámci 1. Plzeňského kolorektální dne 21.dubna 2015 se sešli odborníci, zabývající se problematikou rakoviny tlustého střeva a konečníku, na multioborovém celodenním semináři, který se zabýval velmi aktuální problematikou nárůstu nádorů kolorekta.

obr

Onkologická a radioterapeutická klinika (ORAK) se zapojí do unikátního jednodenního nutričního screeningu onkologických pacientů v ČR. Cílem je získání aktuálních dat o výskytu malnutrice u onkologických pacientů a možnosti zlepšení jejich nutričního stavu.


obr

V rámci Mezinárodního dne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pořádá Klinika pracovního lékařství v úterý 28.dubna 2015 akci pro veřejnost
obr

Nedoslýchavost je částečná redukce sluchu (snížená citlivost zvuku) a statistiky tvrdí, že nedoslýchavostí je postiženo cca 5 % naší populace,často se jedná o starší generaci. Různé stupně nedoslýchavosti přináší sociální či profesní handicap a určitým způsobem snižují kvalitu života.Někdy může být nedoslýchavost i příznakem závažnějšího onemocnění.

Ve dnech 12.- 14. dubna 2015 se v Plzni konala mezinárodní konference „XXXVI. Imunoanalytické dny“. Imunoalalytické dny mají dlouholetou tradici a v Plzni se konaly v pořadí již potřetí. Konference byla zaměřená na využití speciálních vysoce citlivých analytických metod v biomedicínském výzkumu a medicínské praxi.
obr

Upozornění

Tato stránka není "profilem zadavatele" ve smyslu § 17 písm. x) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších úprav (dále ZVZ). Zveřejnění zadávacích dokumentací veřejných zakázek realizovaných v režimu ZVZ a dalších povinných dokladů je v rozsahu dle ZVZ realizováno na Profilu zadavatele na adrese:
https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=FNPlzen

Veřejné zakázky

  1. Malého rozsahu
  2. Nákupní portály