FN BEZ BÍLÉHO PLÁŠTĚ

Nemocné uzdravují lékaři, důležité pro jejich úspěšnou léčbu jsou ale i další faktory, například celková pohoda, klid, usměvavé sestřičky a také prostředí. Fakultní nemocnice si proto zakládá i na tom, aby se zde pacienti cítili dobře, od první chvíle, kdy vejdou do nemocničního areálu, až po příchod do ordinace nebo na nemocniční pokoj. V seriálu „FN bez bílého pláště“ vám ukážeme jednotlivé části provozu. Od parkových úprav, přes prádelnu, bezpečnostní velín, až po kuchyni a další důležité části chodu nemocnice.
Dnes představujeme práci našich zahradníků, kteří denně pečují o rozlehlé plochy fakultní zeleně. Celá FN, na Lochotíně i na Borech, překrásně rozkvetla. A nejen v létě :)
Tým profesionálních zahradníků FN Plzeň
Na Lochotíně mohou návštěvníci relaxovat třeba i na zelené střeše parkovacího domu
Park před vchodem F na Lochotíně