MEJDAN ROKU PRO FAKULTKU

MEJDAN ROKU PRO FAKULTKU

Skvělá atmosféra od brzkého odpoledne až do pozdních večerních  hodin. V sobotu 25. září uspořádala FN Plzeň pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky jako poděkování ojedinělou akci – Mejdan roku. V prostorách DEPO2015 se během dne bavilo téměř 1800 dospělých a 800 dětí. Právě těm patřil odpolední program – bavily se ve workshopech, skákacích hradech, na trampolínách, parkourovém hřišti nebo u hasičů.

Večer, který zahájil ředitel Václav Šimánek společně s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem, hejtmankou Plzeňského kraje Ilonou Mauritzovou, primátorem Martinem Baxou a rektorem Univerzity Karlovy Tomášem Zimou, už si užívali hlavně dospělí. Kromě koncertů kapel Hibaj a Replay je čekalo i překvapení v podobě soutěže Máme rádi FN a emotivního videospotu, který byl vytvořen jako ohlédnutí za nejtěžšími časy v době pandemie. Po celý den nechybělo vynikající počasí, jídlo, pití a dobrá nálada.

FN Plzeň děkuje partnerům akce: Město Plzeň, DEPO2015, Bohemia Sekt, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná zdravotnická škola Plzeň, Krašovská Activity Centrum, Malinová, BESIP, Hasičský záchranný sbor, Promedica a kapelám Hibaj a Replay.