DĚKUJEME 13

Počty hospitalizovaných pacientů s onemocněním covid-19 jsou v těchto dnech nižší, přesto covidová oddělení pracují  na plné obrátky a zdravotníci nepolevují. Moc děkujeme všem, kteří toto vnímají a sestry  a lékaře  i nadále podporují.

Tři velké krabice plné balíčků s domácím cukrovím, kávou, čaji, oříšky a s dalšími dobrotami přivezli zástupci učitelského sboru Gymnázia Františka Křižíka sestřičkám ze dvou covidových oddělní na Lochotíně – KARIM (foto dole) a Kardiochirurgie (foto nahoře).

Jen pár hodin před Štědrým dnem nadělila kavárna z centra Plzně Il Mio Café zdravotníkům na oddělení COVID JIP v pavilonu 55 v bývalé vojenské nemocnici na Borech zákusky a sladkosti.

Projekt Energii lékařům dodal do fakultní nemocnice už desítky balíčků plné energetických tyčinek, nápojů a zdravých pochutin, na které přispěla široká veřejnost z různých koutů republiky…

…kromě potravin nechyběly v balíčcích od Energii lékařům také povzbudivé vzkazy a obrázky. I ty udělaly zdravotníkům nesmírnou radost.

Firma Piatnik, která nabízí široký sortiment stolních her, karet a puzzlí, věnovala nemocnici jako poděkování slevové poukazy na nákup ve svém e-shopu.