FN JE KVALITNÍ A BEZPEČENÁ NEMOCNICE

Skvělá práce všech zaměstnanců, neustálá modernizace pracovišť, kvalitní a špičková péče o pacienty – to jsou aspekty, díky nimž zvítězila Fakultní nemocnice Plzeň v projektu „Kvalitní a bezpečná nemocnice 2022“ v kategorii Akutní lůžková péče, nemocnice nad 1 000 lůžek. Ocenění převzal v rámci pravidelné konference pořádané Českou společností pro akreditaci ve zdravotnictví v úterý 13.9. ředitel FN Plzeň Václav Šimánek. Plaketa je každoročně udělována nemocnicím, které byly v uplynulém roce (od září 2021 do srpna 2022) auditory této společnosti vyhodnoceny jako Kvalitní a bezpečné zdravotnické zařízení za nadstandardní a vysoce kvalitní přístup k řízení kvality a bezpečí k pacientům i zaměstnancům.