ČEKÁNÍ NA JEŽÍŠKA ZKRÁTÍ DĚTEM V NEMOCNICI POSVĚCENÉ ADVENTNÍ KALENDÁŘE

Ani letos nezapomněl Tomáš Bursa, alias Pošťák Tom, na děti, které budou předvánoční čas trávit v nemocnici. Adventní čokoládové kalendáře s QR kódem, pod nímž se skrývá pohádka, a pohlednicí, kterou děti mohou zaslat zpět se svým nejtajnějším přáním, každoročně přináší Tomáš Bursa, zakladatel Nadačního fondu Dobří lidé Česka, do několika českých i slovenských nemocnic. V letošním roce se předání posvěcených kalendářů pro FN Plzeň uskutečnilo netradičně v prostorách ZŠ Martina Luthera, kde si je převzal ředitel FN Václav Šimánek a vrchní sestra Dětské kliniky Romana Sedláčková.

Zleva: ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D., primářka Dětského oddělení Rokycanské nemocnice MUDr. Jaroslava Paduchová, vrchní sestra Dětské kliniky FN Plzeň Mgr. Romana Sedláčková, výtvarnice Jana Audesová a zakladatel NF Dobří lidé Česka Tomáš Bursa

Ředitel FN Plzeň Václav Šimánek