Velké díky 1

V této nelehké době budeme pravidelně zveřejňovat VELKÉ DÍKY, kde široké veřejnosti ukážeme dobrá srdce mnoha lidí, spolků, firem či jiných organizací.

Látkové roušky, kávovary, pizzy, květiny, svačinky, energetické tyčinky a nápoje, bedýnky s ovocem a zeleninou a mnoho dalších dárků přináší lidé našim zdravotníkům, kteří se dnem i nocí snaží udělat vše pro to, aby se pandemie koronaviru nerozšířila dál a naopak, ubírala na síle. Je úžasné, jak velká solidarita mezi námi panuje.

Velké, opravdu velké díky.

Vaše FN Plzeň

 

 

ANGUS BURGER KING – firma přivezla mnoho porcí burger king - menu zaměstnancům. 

 

PADOOCK – firma předala mnoho plechovek energetických nápojů zaměstnancům FN Plzeň. 

 

 PIZZA CHEFIE - firma předala 150 ks vynikajících pizz. Voňavé pizzy byly rozděleny mezi zdravotnický personál a zaměstnance zajišťující nepřetržitý servis pro naše zdravotníky. 

 

 

CROSSCAFE - společnost poskytla pro personál FN Plzeň vynikající svačinky k doplnění energie při náročných službách. Velice děkujeme za výborné svačinky, které budou zaměstnancům vydávány při obědech na posílení energie v odpoledních hodinách.

 

 

 Sponzorský dar od KRIMI PLZEŇ. Velice děkujeme za množství ovoce, přírodních vitamínů a dobrot pro náš zdravotnický personál.