HUDEBNÍ PODĚKOVÁNÍ

Krásné poděkování zdravotníkům za práci v pandemickém období připravila Hudba Hradní stráže a Policie ČR. Nejen zaměstnanci FN Plzeň, ale i pacienti a návštěvníci borského areálu nemocnice ve středu 17. června byli mile překvapeni skvělým vystoupením hudebního tělesa, ve kterém 30 hudebníků a jedna hudebnice zahráli známé české a světové melodie.

Ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. dodává: „V době pandemie naši zaměstnanci odvedli velký kus práce a toto hudební poděkování nás velmi potěšilo. I když koronavirové období pomalu slábne, stále jsme obezřetní a doufáme, že nadcházející letní období bude pro naše zaměstnance zaslouženým oddychem.“

Nejen zaměstnanci FN Plzeň, ale i pacienti a návštěvníci borského areálu nemocnice byli mile překvapeni skvělým vystoupením hudebního tělesa.

Ředitel FN Plzeň Václav Šimánek poděkoval hudebníkům i zaměstnancům FN Plzeň.

Zaměstnanci byli mile překvapeni skvělým vystoupením hudebního tělesa.

Děkujeme hudebníkům z Hudby Hradní stráže a Policie ČR za krásné hudební poděkování.

Krásné hudební poděkování zdravotníkům.

Hudba Hradní stráže a Policie ČR.