Nové postýlky pro malé pacienty

FN Plzeň obdržela dvě dětské postýlky TOM2 včetně matrací od společnosti Linet Group a Still. Postýlky v hodnotě téměř 165 tisíc korun jsou určeny především pro batolata, obsahují posuvné zábrany potřebné, aby nedošlo k případnému pádu pacienta. Pro zdravotnický personál je výhodou polohovací systém, který umožňuje snazší manipulaci s malými pacienty. Zdravotní matrace Effecta Care 20P je speciální antidekubitní pomůckou v boji proti proleženinám. Postýlky převzal 26. června ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. spolu s náměstkyní pro ošetřovatelskou péči Ing. Andreou Mašínovou, Ph.D., DBA, LL.M. a přednostou Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny doc. MUDr. Daliborem Sedláčkem, CSc. od ředitele obchodu Linet ČR a SR  Bc. Zdeňka Grimma a regionálního zástupce firmy STILL Ing. Zdeňka Kosa.

Linet Group je největším evropským dodavatelem zdravotnických lůžek, antidekubitních matrací, nábytku i kompletních řešení pro nemocnice a pečovatelská zařízení.

Společnost STILL  je předním dodavatelem logistických řešení zahrnující jak vysokozdvižné vozíky, tak servisní služby a financování.

Na fotografii zleva: regionální zástupce firmy Still Zdeněk Kos, ředitel obchodu Linet ČR a SR Zdeněk Grimm, přednosta Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny Dalibor Sedláček, staniční sestra Andrea Šindelářová, ředitel FN Plzeň Václav Šimánek a náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Andrea Mašínová.

Na fotografii zleva: ředitel FN Plzeň Václav Šimánek, regionální zástupce firmy Still Zdeněk Kos a ředitel obchodu Linet ČR a SR Zdeněk Grimm.

Dětská postýlka TOM2 od společnosti Linet Group a Still ČR.