Díky zdravotníkům

Slevový portál Slevomat připravil projekt Díky zdravotníkům jako poděkování za nadstandardní a nezištnou činnost v rámci zajišťování péče v první linii. V rámci tohoto projektu se na webu Slevomat.cz skládali lidé na večeře v tradičních českých restauracích nebo třeba na pobyty v malých českých hotelech a penzionech. 11 voucherů v celkové hodnotě 20 tisíc korun určených pro využití v plzeňských restauracích anebo na krátké zážitkové pobyty předali zástupci firmy Slevomat jako poděkování 30. června 2020.

Za FN Plzeň bylo vybráno k převzetí ocenění celkem 11 vedoucích nelékařských zdravotnických pracovníků, kteří v období pandemie organizovali a zajišťovali neodkladnou péči v rámci oddělení a klinik, na kterých probíhalo ošetření a vyšetřování pacientů s koronavirem. Z celého srdce děkujeme firmě Slevomat a zákazníkům, kteří se zapojili do této velkorysé odměny zaměstnancům FN Plzeň.

Kolektiv 6 vrchních sester FN Plzeň – Bory spolu s náměstkyní pro ošetřovatelskou péči Andreou Mašínovou.

Vrchní sestra I. interní kliniky Soňa Galušková.