LEAR MYSLÍ NA NEMOCNÉ DĚTI

Pyžámka, povlečení, přezůvky a další oblečení, které využívají dětští pacienti. To vše přinesly tři usměvavé dámy ze společnosti Lear.

Jejich HR specialista Lenka Havlová vysvětluje: „První myšlenka koupit potřebné vybavení nemocným dětem přišla kolem Vánoc. Oslovili jsme zaměstnance a než se akce rozjela, začal v naší zemi vládnout koronavirus. Vše se zastavilo, většina zaměstnanců byla doma a čekali jsme, kdy se opět obnoví výroba. Jakmile se fungování celé společnosti opět rozjelo, myšlenku jsme oprášili a dnes jsme tady. S velkou radostí jsme vše nakupovali, protože na stejnou částku, kterou dali zaměstnanci, přispěla i naše firma Lear.“

Finanční manažerka Klára Linhová, společně s asistentkou ředitele Danielou Rendlovou a HR specialistou Lenkou Havlovou přivezly potřebné oblečení pro děti za 24 000 korun. Firma Lear, sídlem Ostrov u Stříbra, se zabývá kompletací sedaček do aut značek BMW, Audi a Porsche zaměstnává cca 1 000 zaměstnanců.

FN Plzeň celé firmě Lear moc děkuje, dárek pro malé pacienty velmi pomůže dětem překonat prázdninové období v nemocnici.

 

Zaměstnankyně firmy Lear přivezly dary pro malé pacienty na Dětskou kliniku.

 

Předání dětských pyžámek, přezůvek, povlečení a dalšího oblečení od firmy Lear.

 

Mnoho darů od firmy Lear v herně Dětské kliniky.

 

Pohodlné přezůvky.