Vánoční strom splněných přání svítí

Přichází předvánoční čas a FN Plzeň již poosmé rozsvěcuje Vánoční strom splněných přání. Každý rok široká veřejnost pomáhá fakultnímu Ježíškovi s dárky pro dětské i seniorské pacienty.

Pokud i Vy chcete letos napomoci vánoční atmosféře ve FN Plzeň a dětským pacientům udělat radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání, kde získáte potřebné informace k zakoupení dárku.

V našem fakultním Vánočním stromu splněných přání máme pacienty dětského hematologicko-onkologického oddělení s jejich konkrétními přáními. V jiných ozdobičkách jsou další oddělení, kde se děti léčí s úrazy nebo jinou nečekanou chorobou. A v neposlední řadě myslíme i na ty, kterým nemoc zkříží cestu a léčba je teprve čeká. Jedna ozdoba je určena pro budoucí dětské pacienty hematoonkologie a pro naše seniory máme ozdoby s nápady, které potěší nebo s potřebnými pomůckami.

Kliknutím na jednotlivé ozdoby na stromečku se zobrazí konkrétní přání dětského pacienta nebo oddělení.

Fialová hvězda v sobě ukrývá přání malých pacientů na Dětské klinice.
Všechny dárky, které nadělí Ježíšek, budou spravedlivě rozdělené.
Děti, dle svého onemocnění, jsou hospitalizovány i na těchto pracovištích:

• Chirurgická klinika
  • Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny
  • Klinika ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí
  • Neonatologické oddělení
  • Neurochirurgická klinika
  • Neurologická klinika
  • Oční klinika
  • Otorhinolaryngologická klinika
  • Psychiatrická klinika
  • Stomatologická klinika
  • Urologická klinika

Jak postupovat, aby se Váš dárek dostal obdarovanému?

Pokud si vyberete pacienta nebo oddělení a zarezervujete nákup dárku, Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, bydliště-město se dostanou do systému vánočních dárců. Údaje jsou uchovávány pouze po dobu trvání této akce. Vámi uvedené kontaktní údaje – telefonní číslo, E-mailová adresa jsou zpracovávány pouze za účelem poděkování dárcům.

Je zapotřebí, aby Váš dárek byl předán do FN Plzeň do 7 dnů od data rezervace. Pokud se stane, že z jakéhokoli důvodu nebudete moci dárek koupit, a zarezervovali jste ho, kontaktujte, prosím, Oddělení pro komunikaci s veřejností. Je důležité, aby obdarovaní nebyli zklamaní.

Postup nákupu dárku

• Rezervace dárků na stromu přání
  • Předání dárků do FN Plzeň nebo odeslání poštou či jinou přepravní společností
  • Na Vánočním stromě se u dárku objeví - koupeno

Dárky je potřeba předat nejpozději do pondělí 21. prosince 2020 do 14 hodin.
K balíčku přiložte cedulku, pro koho je určený a Vaše kontaktní údaje.

Předání dárku, prosíme, předem telefonicky domluvte:

Oddělení pro komunikaci s veřejností FN Plzeň–Bory, Edvarda Beneše 13, pavilon 16:
Jana Würflová, 377 402 766; 8:00-14:00 hod.
Jana Šimůnková, 377 402 202; 8:00-14:00 hod.

Ředitelství FN Plzeň-Bory, Edvarda Beneše 13:
Ing. Veronika Šedivcová, 377 402 221; 8:00-14:00 hod.

Ředitelství FN Plzeň-Lochotín, alej Svobody 80:
Pavla Cheníčková, MBA, 377 103 201; 8:00-14:00 hod. vchod B (heslo-Ježíšek)

Předem moc děkujeme všem lidem s dobrým srdcem, kteří udělají krásnější Vánoce našim pacientům.

Vaše FN Plzeň