VITAMÍNY OD PLZEŇSKÉ TEPLÁRENSKÉ

Plzeňská teplárenská a. s., která je naším dlouholetým partnerem, darovala 100 000 korun na vitamínové balíčky pro zaměstnance, kteří denně bojují o naše zdraví na covidových odděleních.

800 zaměstnanců obdrželo balíček plný vitamínů, které jsou v dnešní době tolik potřebné. Vitamíny putovaly na tato pracoviště: 1. interní klinika, 2. interní klinika, Urgentní interní příjem, Interní oddělení, Oddělení klinické farmakologie, Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny, Klinika pneumologie a ftizeologie, Kardiochirurgické oddělení, Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny, Anesteziologicko – resuscitační oddělení DIP, Pobytová sociální péče 2, Ústav mikrobiologie, Psychiatrická klinika, Centrální sanitáři a sanitáři Šiklova ústavu patologie.

Děkujeme za dlouhodobou spolupráci a nesmírně si vážíme podpory, kterou nám Plzeňská teplárenská poskytuje.

obsah jednoho vitamínového balíčku, bylo jich 800J

připravené vitamíny k rozdělení

balíčky plné vitamínů

distribuce balíčků na jednotlivá oddělení