Čerstvá voda od firmy McCann-Erickson na covidová pracoviště

Každý projev díků či vděčnosti, který doputuje do FN Plzeň, je předáván na příslušná pracoviště. Je neuvěřitelné, kolik firem, podnikatelů i běžných pacientů či návštěvníků chce podpořit personál nemocnice. Všichni si těchto gest nesmírně ceníme.

Jeden z nedávných darů dorazil do nemocnice na přelomu ledna a února letošního roku. Společnost McCANN-ERICKSON PRAGUE zajistila pronájem osmi stojanů na čerstvou pitnou vodu a doplňování barelů čirou tekutinou až na několik měsíců.

Křišťálově čistou a chuťově výbornou vodu mohou pracovníci nemocnice regulovat od 5 až do 90 stupňů Celsia. Osvěžit i zahřát se mohou na covidových pracovištích v borském areálu na urgentním interním příjmu, infekční klinice, oddělení klinické farmakologie, JIP plicní kliniky, anesteziologicko – resuscitačním oddělení a v očkovací centru, na Lochotíně pak na kardiochirurgickém oddělení a klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Děkujeme!

Anesteziologicko - resuscitační oddělení

Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny

Kardiochirurgické oddělení