Děkujeme 3

Naši zdravotníci dostali během posledních několika týdnů opět spoustu děkovných dopisů a krásných dárků, které je v této těžké době povzbudily a vlily trochu optimismu do žil.
Všem dárcům moc děkujeme.

Vlastnoručně vyrobenými mini zákusky obdarovala slečna Nikola z Plzně zaměstnance Kardiochirurgického oddělení FN Plzeň, kteří se starají o covidové pacienty.

Několik kilogramů nejrůznějších druhů kávy Tchibo, která povzbudí při náročných směnách, se radovali zaměstnanci Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny.

Česká internistická společnost darovala fakultní nemocnici tisícovku antibakteriálních bezoplachových gelů.

Dva tisíce vzorků zdravých energetických tyčinek od firmy Dmhermes trade s.r.o. si zaměstnanci nemocnice vychutnali jako malý dezert po obědě.

S organizací směn pomůžou zdravotníkům krásné barevné diáře od společnosti Albi ČR, a.s.

Balík plný energie – zdravých svačinek a kávy, včetně krásných dopisů potěšil lékaře a sestry na Oddělení klinické farmakologie, Interním oddělení a Ústavu mikrobiologie.