Děkujeme 4

Vitamíny a sladkosti – zdánlivé maličkosti, které dělají našim zdravotníkům upřímnou radost. Představujeme další firmy i jednotlivce, kteří do naší nemocnice přivezli dárky a vykouzlili lékařům i sestrám úsměv na tváři.

A za to jim patří velký dík!

Z plzeňské Le Frenchie Café přivezli majitelé 6 výborných cheesecaků, které potěšily zdravotníky v covidovém pásmu.

Společnost Eurosoftware Plzeň vyzvala své zaměstnance, aby nakoupili libovolné dárky a slíbila, že hodnotu vybraných produktů zdvojnásobí. Do naší nemocnice tak dorazily sladkosti, káva i drogerie v hodnotě 60 tisíc korun.

Neuvěřitelných 600 kilogramů pomerančů, jablek a dalšího ovoce od firmy Krmiva Litice si rozdělili na Plicní klinice a Geriatrii.

Z 900 proteinových tyčinek značky Luk-in se radovali na covidových odděleních na Borech i na Lochotíně.

Paní Jana poslala našim zdravotníkům prostřednictvím ovocného baru Fruitisimo vitamínovou injekci – zdravé šťávy.

Nápoje a sladkosti přivezli do naší nemocnice zástupci firmy Úklidy.com ze Spáleného Poříčí.

Nádhernou květinu a spoustu dobrot poslala Veronika z Dobřichovic u Prahy.