Děkujeme 5

Opět bychom chtěli poděkovat všem milým lidem, kteří naši nemocnici zásobují spoustou úžasných dárků. Ať už jsou to zástupci firmy, parta kamarádů nebo jednotlivec, všichni přicházejí pozitivně naladěni a s upřímným optimismem, a kromě dárků tak předávají našim zdravotníkům i dobrou náladu. Děkujeme!

Nadšení neskrývali na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny ze zásilky, kterou jim osobně doručila firma Grem – ořechové krémy z vesnice.

Pekelná cukrárna na Roudné udělala dobré skutky hned dva. Upekla kočičí dort, ten vydražila, a výtěžek věnovala kočičí kavárně na podporu zdejších koček. A samotný dort pak udělal radost pacientům i zaměstnancům na Oddělení větších dětí Dětské kliniky na Lochotíně. Mňau!

Asijské speciality, zdravé nápoje, krekry a mnoho dalších netradičních pochutin mohli vyzkoušet naši zdravotníci díky majiteli obchodu Nugatu. Ten obdaroval nemocnici už poněkolikáté, a nikdy nezapomene každý balíček polepit povzbudivým vzkazem.

Alice Visolajska přivezla do nemocnice společně s přáteli zdravý košík, kytičku a rýmovaný dopis, vše putovalo na Interní oddělení na Borech.

Doslova armáda usměvavých učitelek ze 46. MŠ přivezla krabice a košíky plné dárků a dobrot – od sladkostí až po čerstvě nasmažené řízky. Pochutnali si zdravotníci napříč celého covid pásma.

Nebílovské sady zásobily naše zdravotníky na covidových pracovištích dvanácti krabicemi sladkých jablek a moštů. Vitamíny jsou potřeba.