DĚKUJEME 6

Už pošesté v tomto roce bychom rádi poděkovali další skupině dárců, kteří se rozhodli potěšit naše zdravotníky. Moc si Vaší podpory vážíme!

Plzeňský kraj pojal dárky tradičně a vzhledem k blížícím se svátkům nadělil našim zdravotníkům velikonoční beránky. Sladkou zásilku osobně doručila hejtmanka doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D.

Díky iniciativě společnosti Dámejídlo.cz si zdravotníci I. Interní kliniky na Lochotíně pochutnali na vydatném a zdravém obědě z Arnie´s bistro.

Několik druhů kvalitních krémů na pleť mohly vyzkoušet zaměstnankyně napříč nemocnicí díky velké zásilce vzorků, kterou dovezl zástupce firmy Vichy.

Pravidelnou radost mají zdravotníci díky společnosti Crosscafe original, která nemocnici zásobuje energií v podobě kávy a Yuzu tea. Mezi dárky ale nechybí ani ovocné dorty nebo poukázky do sítě těchto kaváren.

Zaměstnanci Zákaznického centra ČEZ v Plzni se složili na balík s drogerií. Deodoranty, sprchové gely i krémy potěšily zdravotní sestřičky na oddělení covid JIP Kliniky pneumologie a ftizeologie.

Zásilku s cukrovinkami, sušenkami a děkovným dopisem zaslala paní Magda D. a paní Jana M. I taková drobná, ale velice milá, gesta vykouzlí lékařům a sestrám úsměv na tváři.

Už podruhé nabídla přepravní platforma Bolt jízdy zdarma v rámci města Plzně, které může využít stovka našich zdravotníků.