Děkujeme 7

Je nám ctí opět poděkovat všem, kteří si v poslední době vzpomněli na naše zdravotníky, neváhali vynaložit úsilí, čas i finance a věnovali naší nemocnici spoustu vitamínů, kosmetiky a dobrot. Děkujeme!

Zaměstnanci plzeňské pobočky České spořitelny dali dohromady své tipy a přivezli do nemocnice opravdu různorodou zásilku dárků – od deodorantů a vlhčených ubrousků, přes zdravé bylinkové čaje až po krásný dort a velikonoční mazance. Obdarováni byli zdravotníci covid pásma.

Sestřičky a lékařky z Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny se upřímně radovaly z dárkových taštiček, které jim věnovala firma Nábytek Kořan. Našly v nich kvalitní kosmetiku, voňavá mýdla a krémy.

Někdy jsou dárky docela netradiční. Před oběma vchody do FN Bory se objevila záhadná, ovšem veselá a barevná plachta s nápisem DĚKUJEME. Tak my také děkujeme, i když vlastně nevíme komu :)

Zaměstnanci Autobond Group se rozhodli, že poděkují zdravotníkům společně – vybrali si Kliniku infekčních nemocí a cestovní medicíny, a zdejším pracovníkům přivezli plný kufr džusů, ovocných šťáv a sirupů.

Luxusní potravinové balíčky nakoupila firma Vaprio pro zaměstnance Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Víno a olivy po náročné směně určitě přijdou vhod.

Společnost Hollandia Karlovy Vary dodala přes tři tisíce ovocných jogurtů, které primárně putovaly na covidová oddělení, a následně i ostatním zaměstnancům, kteří si je vychutnali po obědě. Zaprášilo se po nich opravdu rychle.