ZAREGISTRUJ SE NA OČKOVÁNÍ VE FN

Naše Očkovací centrum má pohodovou atmosféru, příjemné prostředí a vždy usměvavý, profesionální tým. Každý den v týdnu očkujeme až 500 zájemců, bez čekání a v čase rezervace. Pojďte na očkování k nám!
Aktuálně očkujeme chronicky nemocné pacienty, skupiny 80+, 70+, 65+, 60+, 55+, 45+, 40+, 35+ a 30+. Jsme prvním očkovacím centrem v Plzeňském kraji, první dávku jsme aplikovali 31. prosince 2020 a k dnešku jsme naočkovali již 50 691 dávek. Očkovací centrum najdete v areálu bývalé vojenské nemocnice na Borech.
Registrovat se můžete zde: https://registrace.mzcr.cz/
Jubilejní 50 000. dávka připadla na Miloslava z Plzně. Očkování si prý dlouho nechával projít hlavou, nakonec ale převážila chuť jít na pivo bez zbytečného testování. Miloslav se registroval v neděli v poledne, v pondělí přišla SMS zpráva s druhým PIN kódem a ve čtvrtek toho týdne již dostal svoji první dávku vakcíny Comirnaty od společnosti Pfizer/BioNTech. A co se mu v očkovacím centru FN Plzeň líbí nejvíc? Možnost dobrého parkování.
Dávku vakcíny proti covid-19 s pořadovým číslem 50 000 aplikovala ve čtvrtek 27. května hlavní sestra FN Plzeň Andrea Mašínová, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči.