DĚKUJEME 9

Edpidemiologická situace se stále lepší a FN Plzeň se pomalu ale jistě vrací k běžnému provozu. Po tak dlouhé době je to pro všechny zdravotníky nesmírná úleva a naděje. O to víc náš těší, že se stále najdou lidé, kteří nemocnici podporují. Děkujeme.

Velkorysý dar pro fakultní nemocnici obstaralo OC Čestlice – celkem šest kávovarů a dvanáct balení zrnkové kávy, včetně kávových servisů. Vůně kávy se teď line z II. Interní kliniky, Geriatrického oddělení, Kliniky pneumologie a ftizeologie, Pobytové sociální péče, Psychiatrické kliniky a Oddělení léčebné farmakologie.

V rámci charitativního projektu Keira pomáhá, který zaštiťuje spisovatelka Oldřiška Ciprová s divadelní kolegyní Evou Vyskočilovou, dostala Dětská klinika 25 koberečků a 25 povlaků na polštář s motivy knižní série Ema a jednorožec.

M&M reality nadační fond věnoval nemocnici 300 ks nutričních past, které dodají energii zdravotníkům na všech covidových pracovištích na Borech i Lochotíně.

Společnost Billa, přijela do lochotínského areálu obrovským kamionem, ze kterého nadělila covidovým pracovištím palety s pomeranči, citrony, jablky a neperlivými vodami.

Doplňky stravy na podporu imunity a při příznacích vyčerpání a únavy od firmy Imunoglukan CZ rádi využijí zdravotníci na I. Interní klinice na Lochotíně.

Krásné zoubky budou mít díky firmě Curaprox sestry i lékaři covidových pracovišť. Křiklavě barevné kartáčky a bělicí zubní pasty s netradičními příchutěmi rozveselily všechny obdarované.

Čerpací stanice Shell dodala nemocnici přes 120 ovocných nápojů a vod a téměř 300 energetických tyčinek a slaných křupavých pochoutek.

Kavárna Pod Věží dovezla na Kliniku zobrazovacích metod sladké zákusky, které i s milými vzkazy zpestřily den lochotínským radiologickým asistentům.

Namáhaná záda a krční páteř pomůže zdravotníkům uvolnit masér Jiří Plichta, který nemocnici věnoval poukazy na své služby.