UŽ MÁTE KYTIČKU?

Kupte si kytičku a společně s námi podpoříte sbírku na podporu boje proti rakovině. Středa 16. května - Český den proti rakovině v celé naší zemi. Studenti Střední odborné školy obchodu, užitého umění a designu Plzeň se snaží v obou areálech fakultní nemocnice prostřednictvím letáků informovat širokou veřejnost o této nemoci. Za nabízené kytičky (měsíček lékařský) se vyberou prostředky na prevenci a boj proti rakovině.

Kytičkový den podpořilo mnoho zaměstnanců naší nemocnice.

Děkujeme i návštěvníkům, kteří přispěli dobré věci.

Více informací na www.denprotirakovine.cz

Studentky Střední odborné školy obchodu, užitého umění a designu Plzeň v areálu FN Plzeň - Bory.