NOVÝ VJEZD DO FN - BORY

Rekonstrukce vjezdů v borském areálu je u konce, zaměstnanci i pacienti vstupují do FN Plzeň-Bory novými třípruhovými vjezdy. Moderní novinkou na těchto vjezdech je systém čtení registračních značek vozidel zaměstnanců, kteří mají parkovací kartu FN Plzeň.  Lochotínský areál stejný komfort nabízí u vjezdu JIH (vstupní brána na Roudné), severní část je posledním místem, kde probíhá plánovaná rekonstrukce v režimu omezeného provozu. Přestavba všech vjezdů  započala 11. září 2017 a definitivní ukončení všech prací je plánováno  koncem letních prázdnin.

Děkujeme všem návštěvníkům i zaměstnancům za trpělivost, nové vjezdy přináší zkvalitnění dopravní obslužnosti do obou areálů Fakultní nemocnice Plzeň