Gambrinus opět naděloval

Třetí ročník Gambrinus dne v Plzni  letos navštívilo 32 tisíc lidí. Milovníci výborného piva přicházeli v sobotu 23. června do centra města za skvělým nápojem a výbornou zábavou. Gambrinus není jen  firma, která vyrábí světoznámé pivo, ale je to společnost s dobrým srdcem, která se snaží pomáhat. V letošním roce nezapomněli na fakultní nemocnici a šek se 145 tisíci korunami věnoval Gambrinus pro onkologickou a radioterapeutickou kliniku řediteli FN Plzeň Václavu Šimánkovi. Část těchto  prostředků pomůže onkologickým  pacientů  odpoutat se na okamžik od své nemoci a pomocí kreativní činnosti  v tvůrčích dílnách nabírat sílu pro svou další léčbu. Hodnota celkového  šeku byla vypočítána z účasti na loňském ročníku,  za každého návštěvníka tohoto pivního svátku předal  Gambrinus fakultní nemocnici 5 korun.  V loňském roce jich přišlo 29 tisíc.

FN Plzeň děkuje firmě Gambrinus za velký projev dobročinnosti a přeje všem zaměstnancům a zároveň i milovníkům výborného nápoje krásné léto, plné pohody a zdraví.

Díky.

Okamžik předání šeku obchodním sládkem závodu Gambrinus Pavlem Zítkem řediteli FN Plzeň Václavu Šimánkovi.

Zdroj: Gambrinus

Fotka z Katedrály sv. Bartoloměje na náměstí Republiky v Plzni.

Zdroj: Gambrinus