LABYRINT NA DĚTSKÉ KLINICE

Malí pacienti v herně Dětské kliniky v úterý 11. září přivítali zajímavou návštěvu z nakladatelství Labyrint. Téměř před rokem nakladatelství nabídlo fakultní nemocnici zasílání časopisu pro děti s názvem Raketa, který si mohou děti přečíst na ambulanci a na oddělení dětské i psychiatrické kliniky.

Časopis je vtipný, zábavný a naučný. Zástupkyně Labyrintu paní Petra Nováková se spolupracovnicemi z nakladatelství Pinwheels paní Terezou Booth a paní Alžbětou Němcovou vysvětlily, jak takový časopis vzniká.

Během návštěvy děti vyráběly roboty z jiné planety a tak se v ten den narodil robot Tuty, kterého vyrobil Sebík s maminkou, Vendulčina robotka Robinka nebo Jakubův zpívající robot, kterého vyrobil taťkovi.