Movember ve FN Plzeň

Pánové, kolegové, podpořte dobrou věc. Již popáté si nechávám narůst knír, který je symbolem Movemberu a vyzývám všechny zaměstnance naší nemocnice a zároveň širokou veřejnost, přidejte se k nám a podpořte osvětu týkající se mužského zdraví.

Tato charitativní kampaň trvá měsíc. Muži po celém světě si nechávají narůst knír a rozšiřují tak povědomí o rakovině prostaty a varlat, nově i o prevenci duševního zdraví a sebevražd. Ženy mají v Movemberu také své místo, mohou přesvědčit muže ve svém okolí k zapojení se  do kampaně. Na konci listopadu plánujeme společenské setkání zaměstnanců FN Plzeň, kteří kampaň podpořili.

Předem děkuji za Vaši podporu.

MUDr. Václav Šimánek, Ph.D.

ředitel FN Plzeň

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Pravidla Movemberu:

- na začátku listopadu si každý muž hladce oholí tvář a nechá si během následujících třiceti dnů narůst knír

- zaregistruje se na stránkách, kam lidé zasílají své příspěvky.  (Movember / Registrace/ Připojit se k týmu FN Plzeň) https://cz.movember.com/team/2246844

- na konci listopadu muži oholí svůj movemberovský knír

Ředitelské holení v roce 2017

V roce 2016 ředitel FN Plzeň Václav Šimánek

V roce 2015 ředitel FN Plzeň Václav Šimánek s krajským zastupitelem Plzeňského kraje Jiřím Stručkem.

V roce 2014 ředitel FN Plzeň Václav Šimánek a přednosta Urologické kliniky Milan Hora