Televizi vyhrála mladá učitelka

Transfuzní oddělení FN Plzeň společně s firmou Panasonic letos již po desáté vyhlásilo prázdninovou soutěž s názvem DARUJ KREV, DARUJEŠ NADĚJI. Dárci darovali krev na transfuzním oddělení a zároveň se zaregistrovali do soutěže o LED televizor. Proč o prázdninách? Protože je to období, kdy krevních dárců chodí méně kvůli dovoleným a možným alergiím. Díky této soutěži přišlo během prázdninových dnů darovat krev 3598 dárců. Oproti roku 2017 přišlo letos o 174 dárců více.

V pondělí 5. listopadu ředitel Fakultní nemocnice Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. a generální ředitel společnosti Panasonic Maki Yoshida předali výherkyni cenu 10. ročníku této soutěže. Vítězem se stala Lenka Machuldová, která daruje krev od roku 2016 a její letní odběr byl čtvrtým v pořadí. Za své dárcovství krve vyhrála LED televizor o úhlopříčce 139 cm, který nabízí špičkovou kvalitu obrazu v ultra HD rozlišení, připojení k internetové síti, vysoce výkonný procesor a mnoho dalších funkcí.

Fakultní nemocnice děkuje všem dárcům a zároveň společnosti Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o. za dlouhodobou spolupráci.

Gratulace ředitele Panasonic Maki Yoshida výherkyni Lence Machuldové.

Na fotografii zleva: zástupce firmy Panasonic Jiří Zuzák, primářka transfuzního oddělení Petra Šlechtová, generální ředitel společnosti Panasonic Maki Yoshida, výherkyně Lenka Machuldová, lékařka transfuzního oddělení Eliška Pourová, vedoucí sestra transfuzní oddělení Jana Závadová a ředitel FN Plzeň Václav Šimánek.

Slavnostní předání TV Panasonic výherkyni prázdninové soutěže na transfuzním oddělení s názvem DARUJ KREV, DARUJEŠ NADĚJI.