NOVÉ UNIFORMY JSOU MODERNÍ A KOMFORTNĚJŠÍ

Vedoucí nelékařští zdravotničtí pracovníci  a zdravotníci Urgentního příjmu  oblékají nové uniformy. Sytě modrá barva je určena pro tým nově budovaného Urgentní příjmu a sněhově bílé uniformy s jemným zeleným lemováním byly vybrány pro vedoucí nelékaře.  Změnu vzhledu ochranných pracovních oděvů popisuje náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Ing. Bc. Andrea Mašínová, MBA: „Po jedenácti letech inovujeme oblečení zdravotnického personálu  v celé nemocnici, výměna však bude probíhat postupně. Předpokládáme, že za 1,5 až 2 roky bude celá nemocnice v novém.  Nové uniformy mají moderní  střihy, komfortnější materiály a sytě barevné haleny a šaty jsou doplněné  bílými kalhotami nebo sukněmi. Dětské sestry budou nosit i nadále barvy lososové, všeobecné sestry zelené, ošetřovatelky žluté, sanitáři budou modří.“

S novými uniformami  na Urgentním příjmu je spokojená i vrchní sestra Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Mgr. Jana Kašparová, MHA: „Zajímavá netradiční  barva modrých uniforem  přináší  na Urgentní příjem nové světlo. Zaměstnanci si chválí nejen moderní design, ale i nemačkavý prodyšný materiál. Hlavním bonusem pro naše pacienty je však větší počet uniforem, který nám umožní lépe poskytovat základní péči bariérového typu a tím je lépe chránit před nosokomiálními nákazami.“ Jsme prostě moderní a vstřícná nemocniceJ

Zaměstnanci Urgentního příjmu v nových uniformách.

Na fotografii zleva: zelená barva uniformy je pro všeobecné sestry, lososová pro dětské sestry a žlutá pro ošetřovatelky.