POMOC DĚTEM S ONKOLOGICKÝM ONEMOCNĚNÍM

Firma zabývající recyklací stavebních a demoličních odpadů si připravila pro své zákazníky k 20. výročí firmy AZS 98 jako dárek jubilejní kalendář. Autorský kalendář namalovala Leontýnka, dcera majitelky rodinné firmy Petry Kaldové. AZS 98 nechala vyrobit 1100 výtisků kalendářů a za každý kus poslali na účelový účet 50 Kč, což byla výrobní hodnota kalendáře, naspořili tak 55 000 Kč. Při té příležitosti založili sbírkový účet, kam mohli zákazníci zasílat peníze na pomoc dětem s onkologickým onemocněním. Na čtvrtém ročníku konference RECYKLUJI! NESKLÁDKUJI!! převzal ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, PhD. symbolický šek ve výši 154.701,34 korun pro Hematalogicko-onkologické oddělení Dětské kliniky FN Plzeň. Za finanční dar budou zakoupeny televizní obrazovky pro malé  pacienty.

Zdroj: Facebookové strátnky firmy AZS 98.

Na fotografii vlevo ředitel FN Plzeň Václav Šimánek na konferenci Recykluji! Neskládkuji!

Zdroj: Facebookové strátnky firmy AZS 98.