BOXEŘI PŘIŠLI ZA MALÝMI BOJOVNÍKY

Díky spolupráci nadačního fondu Šance onkoláčkům a plzeňského klubu thajského boxu a kickboxu Yaksha Gym Plzeň proběhlo předání dárků malým pacientům na Hematologicko-onkologickém oddělení Dětské kliniky FN Plzeň. Hospitalizované děti byly nadšené nejen z návštěvy sportovců, ale měly radost i z dárků, které jim přinesli. Sestřičky převzaly kalendář plný fotek boxerů i kickboxerů a dárky pro malé pacienty, ke kterým nemohla návštěva na pokoj z hygienický důvodů. Děkujeme Kláře, Honzovi, Jardovi a trenérovi Lukášovi z Yaksha Gym za jejich velká srdce a za to že nezapomínají na nemocné bojovníky. Velké díky patří nadačnímu fondu Šance onkoláčkům za zprostředkování setkání.

Zástupci klubu Yaksha Gym Plzeň s velkým bojovníkem Lukáškem.

Zástupci klubu Yaksha Gym Plzeň s dalším bojovníkem Matýskem.

Pro Kubu byla návštěva velikým překvapením.

Na fotografii zleva: staniční sestra Hematologicko-onkologického oddělení Dětské kliniky Jana Srbová, dětská sestra Zora Knížková, zástupci klubu Yaksha Gym Plzeň Jaroslav Pavlovič, Jan Vašút, Klára Strnadová, trenér Yaksha Gym Lukáš Šimek a vrchní sestra Dětské kliniky FN Plzeň Romana Sedláčková